Robotizovaná pracoviště

Robotizovaná pracoviště představují ideální řešení pro situace, kdy je třeba manipulovat s jednotlivými výrobky. Neodmyslitelná výhoda těchto systémů je, že k jeho ovládání není třeba velké množství personálu, výroba je přesnější a efektivnější. My jsme schopni nabídnout celou škálu aplikací s průmyslovými roboty. Od jemných montážních operací přes svařování, nanášení lepidel, tmelů a jiných hmot, až po manipulační a paletizační úlohy.

Instalace

Mimo vývoje nových pracovišť jsme schopni roboty aplikovat i do stávajících linek, případně provést integraci starších strojů za pomoci robotů do automatické výrobní linky. V dnešní době spolupracujeme s několika dodavateli robotů. Mezi nejčastěji využívanými značkami lze zmínit roboty KUKA, YASKAVA (MOTOMAN) a FANUC.

Realizace

Jednotlivá řešení jsou individuální. Celkovou realizaci uzpůsobujeme na základě potřeb našich zákazníků. Hlavní oblasti, ve kterých najdete naše roboty, jsou: montáž světlometů (aplikace plasmy a lepidel, montáž krycího skla, manipulace), montáž zámkových systémů (aplikace lepidel), montáž světelných zdrojů (manipulace, šroubování), výroba prvků klimatizací (manipulace, jemná montáž), výroba těsnění (manipulace, aplikace primerů), montáž pedálových soustav (manipulace), paletizace atp.

MESPRO, s.r.o.

Olomoucká 15 (v areálu MORA MORAVIA) 783 65 Hlubočky - Mariánské údolí IČ: 25893343, DIČ: CZ25893343

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku KS Ostrava, oddíl C, vložka 24800

SERVIS

mob: +420 605 174 666
mob: +420 605 269 060

Tel: (+420) 587 579 821

E-mail: obchod@mespro.cz

Další kontakty