Jednoúčelové stroje

Od samého založení společnosti MESPRO představuje konstrukce a výroba jednoúčelových strojů jednu ze základních činností společnosti. Zařízení vyvíjíme v úzké spolupráci se zadavateli, aby bylo dosaženo vždy perfektních výsledků. Držíme se požadovaných parametrů a technologii jsme schopni přizpůsobit nárokům zákazníka. Do našich strojů implementujeme nejrůznější technologie, například nýtování, šroubování, lepení, značení, svařování.

Sekací stroje

Samostatným odvětvím je realizace sekacích strojů pro výrobu dveřních těsnících systémů pro automobily, kde se spojuje přesná nástrojářská práce s automatickými procesy. Zákazníkům dodáváme i speciální kontrolní stroje s automatickým proměřením parametrů a funkce výrobku s využitím nejmodernějších senzorů a kamer.

Realizace

Mezi naše zákazníky patří především společnosti působící v automobilovém, textilním, gumárenském a potravinářském průmyslu. Nejzajímavější aplikace, které provádíme: testovací stroje pro automobilní zámky, montáž vložek zámků, expandery pro letecké díly, zařízení do výroby hadic, zařízení pro extruzní linky (dělení, vrtání), svařovací aplikace (svařování rotačních svárů, impulzní navařování), zařízení pro automatické odporové navařování matic, šroubování ventilků, montážní poloautomatická pracoviště atp.

MESPRO, s.r.o.

Olomoucká 15 (v areálu MORA MORAVIA) 783 65 Hlubočky - Mariánské údolí IČ: 25893343, DIČ: CZ25893343

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku KS Ostrava, oddíl C, vložka 24800

SERVIS

mob: +420 605 174 666
mob: +420 605 269 060

Tel: (+420) 771 296 096

E-mail: obchod@mespro.cz

Další kontakty