Výrobní linky

Naše firma má bohaté zkušenosti se stavbou a vybavením výrobních linek. Jsme schopni navrhnout a vyrobit nejen linky s využitím jednoduchých nezávislých pracovišť, ale také složité plně automatické linky propojené dopravními systémy, otočnými stoly nebo jinými způsoby manipulace. Výrobní linku sestavíme na základě přesného technického plánu nebo ji vytvoříme na míru dle finálního produktu požadovaného zákazníkem.

Technologie

V našich linkách využíváme montážní technologie šroubování, rotačního a tepelného nýtování, lisování, značení, kontroly s využitím různých senzorů nebo kamerového vidění. Výsledky procesu a kontrolních operací vám jsme schopni předat prostřednictvím databázových systémů. Linka může být také napojena na systémy tracebility nebo sběru dat, které jsou již instalované.

Pro stavbu využíváme prvků renomovaných výrobců jako jsou SIEMENS, BOSCH, FESTO, SMC, SICK, BALLUFF, KEYENCE, HIWIN, ALUTEC, ITEM a další. Komponenty použité pro stavbu jsme schopni maximálně přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Realizace

Realizujeme linky v oblasti automotive, ale i dalších odvětvích průmyslu. Máme bohaté zkušenosti s realizací linek v následujících oblastech: montáž světlometů, montáž světelných zdrojů, montáž pedálových soustav, výroba prvků klimatizací, výroba výměníků, montáž plynových kohoutů, montáž zámkových systémů, montáž armatur, montáž spínačů, výroba hadic atp.

MESPRO, s.r.o.

Olomoucká 15 (v areálu MORA MORAVIA) 783 65 Hlubočky - Mariánské údolí IČ: 25893343, DIČ: CZ25893343

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku KS Ostrava, oddíl C, vložka 24800

SERVIS

mob: +420 605 174 666
mob: +420 605 269 060

Tel: (+420) 587 579 821

E-mail: obchod@mespro.cz

Další kontakty